Wydarzenia

25 kwietnia dzieci z grupy I i II były na wycieczce autokarowej w Julinku.Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach pt;,, Akademia wiewiórki Julki". Rozbawione maluchy dojechały na miejsce autokarem.Julinek powitał naszych małych podróżników fantastyczną wiosenną pogodą. Na dzieci czekali pracownicy Julinka, którzy zaprosili wszystkich na  przyrodnicze warsztaty edukacyjne oraz zwiedzanie  najciekawszych miejsc tego obiektu. Dzieci były na długim spacerze, w trakcie którego podziwiały piękno  przyrody  budzącej się do życia. Wiosna zaprezentowała się przedszkolakom w całej krasie.Niezwykłą radość sprawiły dzieciom zabawy cyrkowe np: próby żonglowania.Oczywiście nie mogło zabraknąć pobytu na placu zabaw.Na zakończenie wycieczki dzieci z ogromnym apetytem zjadły przygotowany dla nich posiłek. W miłej atmosferze przedszkolaki  wróciły do Warszawy. Kto wie- może wrócimy do Julinka za rok.

Pożegnanie przedszkola - grupa IV

12-06-2019
Dzieci stojące w półkolu  w sali gimnastycznej  odświętnie udekorowanej w balony i motyle .
W dniu 11.06.2019r. dzieci z grupy IV miały swój wielki dzień. W tym dniu odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci z najstarszej grupy.  Dzieci zaprez (...)

Piknik rodzinny

09-06-2019
Dzieci i rodzice oczekują na rozpoczęcie pikniku.
W dniu 6 czerwca 2019r.na terenie naszego Przedszkola odbył się Piknik Rodzinny dedykowany Dzieciom i Rodzicom.Piknik poprowadził Ricky Lion-kompozytor i wokalista.Przy dźwiękach b (...)

Wycieczka do Dzielnicy Filmowej

04-06-2019
Dzieci stojące pod olbrzymim transformersem.
31 maja dzieci z grupy III i IV  były na wycieczce w Dzielnicy filmowej w Zalesiu Górnym. Prawie godzinę trwała podróż autokarem. Humory dopisywały wszystkim dzi (...)