Wycieczka autokarowa do Łodzi-grupa III

 

Wycieczka do Łodzi

 

23.04.2018r. dzieci z grupy III  wybrały się na wycieczkę autokarową  do Łodzi.

Wszyscy byli bardzo ciekawi po co tak daleko jedziemy. Podróż minęła nam szybko, choć co chwilę pytaliśmy kiedy dojedziemy.

Jeździliśmy po ulicach Łodzi w poszukiwaniu miejsca, w którym czekali na nas pracownicy wytwórni filmowej SE-MA-FOR . Wzięliśmy udział w warsztatach filmowych . Musieliśmy przygotować krótki film animowany. Pani podzieliła nas na cztery grupy i tak powstały cztery filmy . Choć bardzo krótkie , to ich przygotowanie trwało dość długo. Sami wybieraliśmy też muzykę do swoich produkcji. Zrobiliśmy sobie  zdjęcia z MISIEM USZATKIEM .

Potem poszliśmy na spacer po ul. Piotrkowskiej, na której jest wiele starych ,pięknych kamienic. Widzieliśmy stare schody , zdobione sufity na klatce schodowej ,inne niż te, które są w nowych domach.

Po wycieczce byliśmy bardzo zmęczeni, ale dowiedzieliśmy się jak powstaje film animowany

No i byliśmy w innym  mieście.

Opracowała: Beata Sikorska

Share Social