Tabela dla Rodziców-Program Mały Dietetyk

Szanowni Państwo,

W ramach projektu Mały Dietetyk zapraszamy Państwa do skorzystania z analizy sposobu żywienia. Spis dziennego spożycia pozwala specjaliście na ocenę sposobu odżywiania. Prosimy o uzupełnienie tabeli jadłospisem Państwa dziecka z 3 kolejnych dni, najlepiej wliczając w to jeden dzień wolny od obowiązków szkolnych, czyli np. czwartek, piątek, sobota lub niedziela, poniedziałek, wtorek. Ważne jest aby uwzględnić wszystko co dziecko faktycznie zjadło i wypiło w ciągu dnia, także te rzeczy które np. kupiło samo w czasie lekcji.Proszę uwzględnić wszystkie wypijane napoje, także wodę. Spis, w wersji elektronicznej (może być skan albo zdjęcie),prosimy przesłać na adres mailowy malydietetyk@dietanova.org

 

 

 

 

DZIEŃ TYGODNIA ……………………………………………………. DATA …………………………………………

POSIŁEK GODZINA MIEJSCE POTRAWA / NAPÓJ PRODUKTY

(z czego składa się potrawa) lub NAZWA RYNKOWA PRODUKTU

ILOŚĆ

(miary domowe lub gramatura produktu)

Śniadanie
Pojadanie  

 

2. śniadanie
Pojadanie
Obiad
Pojadanie
Podwieczorek
Pojadanie
Kolacja
Pojadanie

Share Social